воскресенье, 8 ноября 2015 г.

Вчені-фізики так говорили про фізику: 
А.Ейнштейн: "Физика - какая емкость слова!
Физика для нас не просто звук
Физика - опора и основа всех без исключения наук!";
- М. Ломоносов: "Математика - царица всех наук, но служанка физики...";
Фредеріко Жоліо-Кюрі: "Чем дальше эксперимент от теории, тем он ближе к Нобелевской премии";
В. Марков: "Попробуй пар не выпускать -
И чайник может бомбой стать".
А що про фізику можете сказати ВИ?!


8 комментариев:

  1. изучайте дети физику-это интересно,
    и не бойся не за что будет очень весело,
    а родители бегите в разные стороны,
    потому что знает он что такое опыты))

    ОтветитьУдалить
  2. "Физик стремится сделать сложные вещи более простыми"

    ОтветитьУдалить
  3. Фізика – це наука розуміти природу

    ОтветитьУдалить
  4. Фізика – це наука розуміти природу

    ОтветитьУдалить
  5. Физика-наука о простейших и вместе с тем наиболее общих законах природы,о мтерии,её структуре и движении.Законы физики лежат в основе всего естествознания.
    Физика вовсе не простой предмет, И как его выучить – дам я совет. Надо все формулы знать назубок, И не пропускать без причины урок. Правильно нужно задачи решать, Чётко, как учат их оформлять. Теорию нужно всем знать, да чтоб так, Что рассказать её будет пустяк. Контрольные надо писать лишь на пять. Обязательно всем надо физику знать! Знать про альфа - распады и громкость звука. Физика, вовсе, скажу вам, не скука. А опыты…Боже, это так интересно! Их готова творить я везде, повсеместно. В общем одно я хочу лишь сказать: Физику надо учить всем и знать!

    ОтветитьУдалить
  6. Фізика – наука , яку потрібно знати усім людям. Вона тісно пов’язана з усіма науками , навіть з малюванням , музикою , історією та літературою. Людство ж не завжди оцінювало працю вчених – фізиків : Архімед загинув від меча варвара , захищаючи свої креслення, Бруно спалили на вогнищі.Слово фізика ввів у науку Аристотель, давньогрецький філософ. Фізика, як наука, вивчає причини, закономірності і зв’язки між явищами, які відбуваються в неживій та живій природі.

    ОтветитьУдалить
  7. Фі́зика (від грец. φυσικός природний, φύσις природа) — природнича наука, яка досліджує загальні властивості матерії та явищ у ній, а також виявляє загальні закони, які керують цими явищами; це наука про закономірності Природи в широкому сенсі цього слова. Фізики вивчають поведінку та властивості матерії в широких межах її проявів, від субмікроскопічних елементарних частинок, з яких побудоване все матеріальне (фізика елементарних частинок), до поведінки всього Всесвіту, як єдиної системи (космологія).

    Деякі з закономірностей, які встановлені фізикою, є загальними для всіх матеріальних систем. До таких можна віднести, наприклад, закон збереження енергії. Такі закономірності називають законами фізики. Фізику вважають фундаментальною наукою, тому що всі інші природничі науки (хімія, геологія, біологія, тощо) мають справу з певними різновидами матеріальних систем, які підкоряються законам фізики. Наприклад, властивості хімічних речовин визначаються властивостями молекул та атомів, які їх складають, а ці властивості досліджують в таких галузях фізики, як квантова механіка, термодинаміка і/або електрика (електромагнетизм).

    Фізика також тісно пов'язана з математикою. Фізичні теорії, як правило, побудовані на основі певного математичного апарату і цей апарат часто набагато складніший в порівнянні з іншими природничими науками. Але відмінність фізики від математики в тому, що фізика принципово зосереджена на описі матеріального світу, тоді як математика має справу з абстрактними ідеями та формулюваннями, які не обов'язково мають якесь реальне відображення. Хоча чіткого поділу не існує. На перетині цих двох наук постала спеціальна дисципліна — математична фізика, яка вибудовує математичні структури фізичних теорій.
    Загальний огляд фізичної науки
    Науковий метод

    ОтветитьУдалить
  8. изика — это наука о природе в самом общем смысле (часть природоведения). Она изучает вещество (материю) и энергию, а также фундаментальные взаимодействия природы, управляющие движением материи.

    Некоторые закономерности являются общими для всех материальных систем, например, сохранение энергии, — такие свойства называют физическими законами. Физику иногда называют «фундаментальной наукой», поскольку другие естественные науки (биология, геология, химия и др.) описывают только некоторый класс материальных систем, подчиняющихся законам физики. Например, химия изучает атомы и образованные из них вещества. Химические же свойства вещества однозначно определяются физическими свойствами атомов и молекул, описываемыми в таких разделах физики, как термодинамика, электромагнетизм и квантовая физика.

    Физика тесно связана с математикой: математика предоставляет аппарат, с помощью которого физические законы могут быть точно сформулированы. Физические теории почти всегда формулируются в виде математических выражений, причём используются более сложные разделы математики, чем обычно в других науках. И наоборот, развитие многих областей математики стимулировалось потребностями физических теорий (см. математическая физика).

    ОтветитьУдалить